ВО "Свобода"

ENG

28 червня
Володимир Зарічанський організував відпочинок для дітей у селі Війтівка Бершадського району
Володимир Зарічанський організував відпочинок для дітей у селі Війтівка Бершадського району

Депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський профінансував відпочинок дітей з розвагами й солодощами на території дитячого майданчика "Надія" у селі Війтівка Бершадського району.

Більше тижня сюди щодня зі шкіл району привозили дітей, де для них були створені всі умови. Завітали на майданчик і школярі з села Кошаринці (Бершадського р-ну).

"Напередодні їхнього приїзду подзвонили зі школи: домовилася з Володимиром Зарічанським про зустріч, запитали, чи не можна було би для дітей організувати на майданчику додаткові розваги. З радістю погодився. Коли дітвора приїхала, на них вже чекала ведуча з цілим набором розважальних ігор. Також діти отримали морозиво та инші смаколики. Не були обділені увагою й вчителі, які супроводжували дітвору.

Літо ‒ пора канікул, веселощів та розваг. І як важливо, якщо є місце, де дітворі можна було б хоча б день відпочити змістовно, порозважатися, поласувати морозивом та з посмішкою на обличчі повернутися додому", - розповідає меценат-свободівець.

Після цікавого кількагодинного розважального марафону та спільного фото на пам'ять діти стомлені, але щасливі, поїхали додому.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"