ВО "Свобода"

ENG

15 червня
"Свобода" вимагає розібратися з порушеннями на будівництві Людавського сміттєзвалища
"Свобода" вимагає розібратися з порушеннями на будівництві Людавського сміттєзвалища

15 червня 2018 року на сесії Вінницької обласної ради депутат-свободівець Валерій Скрипченко висловив позицію своєї політсили під час звіту голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо порушень на будівництві Людавського сміттєзвалища.

"Поясніть реакцію Вінницької обласної державної адміністрації та свою особисту стосовно ситуації, яка виникла при будівництві Людавського сміттєзвалища. Коли цього року люди перекривали дорогу до них ніхто навіть не вийшов і не намагався вирішити це питання. Ситуація дійшла просто до абсурду. Екологічна інспекція в межах кримінального впровадження знайшла купу порушень з боку Вінницької міської ради, яка, своєю чергою, подала до адміністративного суду на нашу державну екологічну інспекцію. Яке ж рішення може ухвалити Вінницький адміністративний суд? Звісно ж ‒ скасовано сам факт перевірки державної екологічної інспекції. Ви ж розумієте всю курйозність даної ситуації.

Мене цікавить, чому Ви не підтримуєте мешканців п'яти територіяльних громад та державну екологічну інспекцію як гарант Конституції, прав та свобод? Чому Ви не підтримали місцеву громаду, якій Ви багато чого розповідали про блага децентралізації, про владу громад на місцях та не підтримали їх рішення не допускати до будівництва. Ви повністю зайняли "страусину" позицію. Питання з цього приводу: чи буде подавати апеляцію державна екологічна інспекція, і яку участь буде приймати безпосередньо обласна державна адміністрація у захисті порушених прав людей?" ‒ зазначив на сесії свободівець Валерій Скрипченко.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій не надав відповіді свободівцю, повторюючи вже звичну мантру про створення комісії, яка працює над цією проблемою.

Відео: youtube.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"