ВО "Свобода"

ENG

8 червня
Свободівець Володимир Зарічанський подарував дитячий майданчик селі Устя на Бершадщині
Свободівець Володимир Зарічанський подарував дитячий майданчик селі Устя на Бершадщині

8 червня 2018 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський посприяв встановленню у селі Устя на Бершадщині дитячого майданчика.

На честь відкриття ігрового майданчика було організовано дитяче свято. На захід сміху, щирих посмішок та радости завітали й дітки з Лугової, Осіївки, Малої Киріївки та инших сіл району.

"Дитинство ‒ це найщасливіша пора нашого життя. Саме тому ми, дорослі, докладаємо багато зусиль, щоб наші діти росли в турботі. Сподіваюсь, що дитячий сміх на майданчику лунатиме постійно, а батьки матимуть можливість спокійно спостерігати за тим, як бавляться їхні дітлахи та бути впевненими за їхню безпеку", ‒ наголосив у своєму виступі Володимир Зарічанський. Свободівець також побажав усім здоров'я, бути дружніми, вірити у краще та світле майбутнє під мирним небом.

Від імені громади за чудовий подарунок для діток села та меценатську роботу загалом подякував меценату Устянський сільський голова Володимир Фіщук та вручив запашний коровай. За гарний початок хорошої справи, яку обов'язково розвиватимуть далі, слова подяки висловив і керівник місцевого сільгосппідприємства Павло Марущак.

Після офіційного перерізання жовто-блакитної стрічки на дітей чекала розважальна концертно-ігрова програма. Яскраві герої подарували кожному присутньому гарний настрій, безліч жартів, цікавих конкурсів та, звісно, корисних подарунків. Солодощі отримали всі дітки, присутні на святі. Також Володимир Зарічанський передав подарунки учням початкової школи та вихованцям дитячого садочка.

Свою творчість гостям святкового дійства дарували талановиті діти: танцювальний колектив "Світанок" та учні місцевої школи під керівництвом Тамари Атаманенко. Охочі мали змогу долучитися до танцювальної раптівки.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"