ВО "Свобода"

ENG

1 червня
Депутат-свободівець Володимир Зарічанський подарував спортивний майданчик для Теплицької школи
Депутат-свободівець Володимир Зарічанський подарував спортивний майданчик для Теплицької школи

1 червня 2018 року для дітей, які проживають в Теплику та навчаються у селищній школі №1, відбулося справжнє свято ‒ довгоочікуване відкриття спортивного майданчика. Подарував учнівській спільноті місце для веселого та активного відпочинку депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода", меценат, підприємець Володимир Зарічанський.

Подякувати за такий чудовий та практичний подарунок прийшли учні, батьки, педагогічний колектив школи, малеча із дитячого садочка.

"Ваша школа для реалізації проєкту зі встановлення та відкриття спортмайданчика була вибрана не випадково. Теплицький район ‒ це ще одна моя маленька батьківщина, земля, де я народився. Тому для усіх, хто тут проживає, а особливо для вас, діти, хочеться робити якнайбільше. Сподіваюсь, що це чудове місце приноситиме тільки задоволення від занять спортом та виховає не одного майбутнього чемпіона, майстра спорту, а можливо й олімпійську гордість! Бажаю усім головного, що сьогодні кожен із нас потребує ‒ миру, здоров'я, добра, благополуччя, усіх гараздів, а також здійснювати мрії наших дітей! Адже вони ‒ наше світле майбутнє!" ‒ зазначив у своєму виступі Володимир Зарічанський.

Свободівець також подякував усім, хто долучився до реалізації проєкту зі встановлення спортмайданчика на території школи та надав хоча б найменшу допомогу. За чудовий сюрприз та організоване святкове дійство подякувала свободівцю від імені педагогічного та батьківського колективів директор школи Людмила Пшенична. Після урочистого моменту перерізання стрічки та освячення території священником, дітлахи відразу ж побігли випробовувати елементи нового майданчика.

Чудову, святкову атмосферу створювала святкова програма за участи різних аніматорів, які розважали присутніх веселими конкурсами та змаганнями. Подарунки від Володимира Зарічанського отримали 260 школярів початкової школи та 60 малюків з дитячого садочка, які були присутні на святі. Кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей ‒ те, заради чого варто жити й працювати.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"