ВО "Свобода"

ENG

13 травня
У Брідку Теплицька "Свобода" привітала святковим концертом жінок до Дня матері
У Брідку Теплицька "Свобода" привітала святковим концертом жінок до Дня матері

13 травня 2018 року Теплицька районна організація ВО "Свобода" завітала із святковим концертом, який присвятили Дню матері, до жителів села Брідок Теплицького району. Саме в цей день з'їхалися до свого рідного села люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу.

В обідню пору перед сільським Будинком культури лунала музика, яка привітно зустрічала гостей свята. Із теплими словами до своїх односельчан звернувся Брідоцький сільський голова Анатолій Пилипак. Вітаючи громаду зі святом, він подякував тим людям, які небайдужі до проблем людей та беруть активну участь у житті села, зокрема подякував організаторам свята Андрію та Наталії Муравинець, яким побажав міцного здоров'я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і свої можливості.

Голова Теплицького осередку Наталія Муравинець під час виступу зазначила: "Сьогодні сучасні жінки переживають і здійснюють свій подвиг. Їхні серця зранені й обтяжені болем, невимовним болем війни, яка щохвилини може забрати чоловіка, сина, брата, коханого. У роки війни жінка ‒ це воїн, жінка ‒ волонтер, медсестра, але найголовніше, жінка ‒ це мама. Оскільки мама це і є початок життя. Основною метою нашого концерту ‒ вшанувати жінку як матір, як берегиню, як ту, яка життя дарувала, яка надихає на подвиги і ту прославляє свою країну". Також було відзначено жіночі трудові колективи та визначних жінок села подяками.

Організатори концерту від усього серця вітали теплими словами матерів, намагались не обминути увагою нікого: довгожительок села, а саме Надію Мельник, якій виповнилось 95 років, солдатських матерів, переселенців, матерів-героїнь та ювілярів. Усім їм були подаровані вітальні листівки, квіти та вокальні номери. Під час фінальної пісні гостей пригощали короваєм та вручали теж привітальні листівки.

Завершальним етапом цього концерту стало звернення ведучої до глядачів: "В Україні здавна возвеличують матір як берегиню сім'ї, роду та народу. Споконвіків материнська мудрість, тепло, жертовність і милосердя закладають основи людяності у суспільстві, дають сили та наснагу дітям, надихаючи на благородні справи. Дорогі матері, поки ви з нами ‒ ми почуваємось дітьми. Щасливими і захищеними, готовими до перемог на своїй Богом даній землі!".

Свято вдалося на славу, позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї днини до клубу.

Хочеться вірити, що проведення свята Дня матері стане доброю традицією і в наступні роки. Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованости, яку вони проявили під час святкування.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"