ВО "Свобода"

ENG

20 березня
Свободівець Володимир Зарічанський подарував акустичну систему на святі у Бирлівській школі
Свободівець Володимир Зарічанський подарував акустичну систему на святі у Бирлівській школі

20 березня 2018 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський подарував сучасну акустичну систему Бирлівській школі Бершадського району під час святкового заходу "Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна".

На свято, щоби привітати присутніх гостей, до школи свободівця запросив директор Дмитро Сокур.

Під час заходу меценат-свободівець зазначив: "Не тільки майбутнє, але й щасливе сьогодення наших дітей ‒ це перше, за що боримося, що намагаємося реалізувати, для чого працюємо і живемо. І шкільна родина у цьому відіграє не останню роль. Для того, щоб наші діти росли щасливими та здоровими, міцними та дружніми, мають бути сім'ї та родини, у яких їх виховають. З сім'ї починається життя людини, відбувається формування її як громадянина. Вона ‒ джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство".

Крім того, Володимир Зарічанський побажав усім залишатися стійкими духовно, міцними фізично, мудрими у прийняті будь-яких рішень, вміло відстоювати свої думки, погляди та, найголовніше, бути дружніми.

На знак вдячности за постійну підтримку та допомогу від імені педагогічного та учнівського колективів свободівцю вручили почесну подяку.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"