ВО "Свобода"

ENG

15 березня
За наполяганням "Свободи" Калинівська міськрада не дозволила Держгеокадастру контролювати землі місцевої громади
За наполяганням "Свободи" Калинівська міськрада не дозволила Держгеокадастру контролювати землі місцевої громади

15 березня 2018 року за сприянням депутатів від ВО "Свобода" на сесії Калинівської міської ради не ухвалили рішення щодо надання контролю розподілу земель громади Держгеокадастру у Вінницькій області.

Під час розгляду питання головному управлінню Держгеокадастру у Вінницькій області щодо надання повноважень розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Калинівської міської ОТГ до моменту передачі їх у комунальну власність, депутати від ВО "Свобода" звернулися до своїх колег із інших партій із закликом не підтримувати це рішення.

Зокрема, депутат від ВО "Свобода" Микола Благодьор прокоментував: "Це питання ми не можемо підтримувати, оскільки воно суперечить інтересам калинівчан. У нас є велика кількість звернень від різних верств населення на надання їм земель сільгосппризначення, у тому числі сотні звернень від учасників російсько-української війни.

Навіть надання права на тимчасовий контроль розподілом наших земель держгеокадастром може мати для нашої громади катастрофічні наслідки. За яким принципом, кому й головне як громада буде контролювати цей процес? Наша політсила впевнена, що тут присутнє певне любіювання інтересів".

Врешті-решт більшість депутатів Калинівської міськради підтримали пропозицію депутатів-свободівців і проголосували "проти".

З повагою, Віталій Казаков заступник голови Вінницької ОО ВО "Свобода", помічник-консультант народного депутата України Ю. В. Левченка