ВО "Свобода"

ENG

3 березня
Свободівець Володимир Зарічанський з волонтерами передали гуманітарну допомогу українським бійцям
Свободівець Володимир Зарічанський з волонтерами передали гуманітарну допомогу українським бійцям

З 26 лютого по 1 березня 2018 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський разом із протоієреєм УПЦ КП Ростиславом Процаніним, Василем Максим'юком та волонтером Аліною Мазур побували на позиціях захисників у містах Невельськ та Торецьк (Донеччина), де лишили бійцям понад дві тонни гуманітарної допомоги.

Волонтери передали продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, теплі речі, зимове взуття, бочки для питної води. Гуманітарна допомога була зібрана небайдужими жителями Бершаді. До постійного доброчинства долучились студенти Бершадського медичного коледжу та учні Бирлівської, Війтівкої, Березівської, Дяківської та Теофилівської шкіл.

Для наших захисників кожен такий приїзд волонтерів, яких вони дуже очікують, ‒ це неймовірна підтримка. У Торецьку священник Ростислав здійснив хрещення маленького хлопчика-сироти в лікарні міста.

Для малечі прифронтового міста передано засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, питну дитячу та освячену воду, фрукти, іграшки та дитячий одяг.

Захисники подякували волонтерам за постійну підтримку та запевнили, що будуть стояти до перемоги в цій нелегкій російсько-українській війні. Перед дорогою додому священник благословив воїнів та медиків.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"