ВО "Свобода"

ENG

2 березня
Свободівець Володимир Зарічанський подарував вуличні тренажери Тростянецькій та Теплицькій школі
Свободівець Володимир Зарічанський подарував вуличні тренажери Тростянецькій та Теплицькій школі

2 березня 2018 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський подарував вуличні тренажери у гімназію №1 смт Тростянця та Теплицьку ЗОШ №1.

З керівниками багатьох освітніх закладів Бершадського, Тростянецького та Теплицького районів свободівець спілкувався особисто не раз. Зверталися і звертаються до нього з різних питань. За змоги депутат намагається допомогти або ж посприяти у вирішенні тієї чи тієї проблеми. "Якщо пообіцяв або ж дав слово, то його обов'язково потрібно дотримати ‒ це один із важливих принципів у моєму житті та роботі. Краще взагалі нічого не казати, змовчати, аніж наговорити, наобіцяти безрезультатно", ‒ переконаний свободівець.

Так сталося й зі спортивними майданчиками.

Школа №1 смт Теплика ‒ єдина з навчальних закладів селища, яка на своїй території не має місця зі спеціяльним спортобладнанням для занять фізкультурою та спортом. Директори освітніх закладів, а також вчителі фізичної культури та спорту, щиро подякували депутату за такий подарунок-сюрприз, висловили сподівання і на подальшу співпрацю.

Володимир Зарічанський, зокрема, прокоментував: "Вірю, що діти отримуватимуть лише задоволення та будуть загартованими та здоровими, займаючись на цих тренажерах".

Як тільки розвесниться спортивні майданчики будуть встановлені та святково відкриті на відведених ділянках на територіях освітніх закладів.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"