ВО "Свобода"

ENG

23 лютого
Депутати-свободівці Шаргородської райради закликали колег не голосувати за медичну реформу
Депутати-свободівці Шаргородської райради закликали колег не голосувати за медичну реформу

23 лютого 2018 року на позачерговій сесії Шаргородської районної ради голова фракції ВО "Свобода" Андрій Воронін від імени політсили виступив категорично проти впровадження так званої медичної реформи та включення краю до госпітального округу.

Свободівець наголосив: "Винесене на позачергову сесію важливе питання потрібно було обговорити з територіяльними громадами, делегувати від них представників, щоб вони чули на комісіях, що говорять, що їх чекає тощо. Я особисто 10 лютого не пошкодував свого часу й коштів та поїхав до Києва на зустріч із лікарями. Там були присутні професори з Інституту серця, Інституту нейрохірургії. Вони чітко говорили, що дану реформу не можна впроваджувати. Є у нас ще час до кінця року. Я не проти реформи і вона нам потрібна, але не така, як є зараз.

Пропоную депутатам до кінця року почекати. Подивитися, як будуть инші реагувати на це все. Наприклад, нині є конфлікт у Ладижина і Гайсина: коли зрозуміли, що Ладижин буде центром, то у Гайсина вже не буде того, що є. І там уже депутати борються за той госпітальний центр. Тому ще раз закликаю депутатів не поспішати. Якщо ми тільки перший крок зробимо ‒ нас тоді зверху дотиснуть, назад дороги не буде".

"Медична реформа у даному вигляді не покращить якість медичної допомоги пацієнту. Теперішню владу здоров'я українця насправді не турбує. Їм потрібно лише побільше мати грошей у своїх кишенях", ‒ прокоментував голова Шаргородської районної "Свободи" Василь Івасько.

Втім, заклик депутатів-свободівців більшість депутатів не підтримала.

Нагадаємо, Вінницька обласна "Свобода" бореться з медичною реформою від початку її впровадження в області (детальніше: old.svoboda.org.ua, svoboda.org.ua, vinnytsya.svoboda.org.ua, vinnytsya.svoboda.org.ua).

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"