ВО "Свобода"

ENG

16 лютого
Депутат від "Свободи" Володимир Зарічанський подарував учням Бершадської школи нову дошку
Депутат від "Свободи" Володимир Зарічанський подарував учням Бершадської школи нову дошку

16 лютого 2018 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський подарував школярам 3-Б класу Бершадської загальноосвітньої школи №3 нову дошку.

Досі дошка у класі, де навчаються діти, була застарілою та не було видно, що на ній пишуть. За таких умов проводити якісно навчальну роботу, пояснювати матеріял, писати приклади та инше дуже важко. А писати та пояснювати нового доводиться багато, бо ж початкова школа.

Нова класна дошка складається з трьох частин, розграфлена у пряму та косу лінії, клітинку. Для зручності малювання геометричних фігур та решти, у комплекті до неї йде різне приладдя.

Учні та класний керівник були в захваті. Щиро дякували за постійну меценатську роботу педколектив школи. Свободівець був визнаний кращим меценатом 2017 року.

Під час передачі подарунку Володимир Зарічанський зазначив: "Бажаю гарних оцінок, бути наполегливими та старанними, адже знання ‒ це відкриті двері для різних можливостей". Також він подякував за теплий прийом, приємні слова, за відвертість та щирість й всім присутнім вчителям.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"