ВО "Свобода"

ENG

16 лютого
За допомоги громадськости "Свобода" домоглася скасування рішення сесії про закупівлю позашляховика за 850 тис. грн. та кавомашини за 17 тис. грн
За допомоги громадськости "Свобода" домоглася скасування рішення сесії про закупівлю позашляховика за 850 тис. грн. та кавомашини за 17 тис. грн

16 лютого 2018 року фракція "Свободи", депутати від инших політичних сил у Калинівській міській раді та небайдужа громадськість на позачерговій сесії домоглися скасування скандального рішення щодо закупівлі автомобіля-позашляховика для міського голови за 850 тис. грн. та кавомашини для міськради за 17 тис. грн.

Під час затвердження б'юджету Калинівки на 2018 рік у ньому заклали деякі видатки, про які депутати не знали. Це придбання для Калинівського міського голови автомобіля-позашляховика за 850 тис. грн. і купівля кавової машини для міської ради за 17 тис. грн. Тоді за б'юджет проголосувала більшість, крім представників "Свободи" та ще двох депутатів.

Згодом ця інформація стала відома громадськості. Про неї написали у місцевій газеті. Люди обурились, розпочався збір підписів за скасування цих видатків. Міський голова Анатолій Шамолюк відразу взяв лікарняний та самоусунувся. Проте скликання позачергової сесії, якого активно домагалися свободівці, підтримали 12 депутатів.

На сесію прийшли громадські активісти, ветерани війни, представникіи инших націоналістичних сил, Автомайдану. За активної підтримки фракції "Свободи" все ж вдалося змусити сесію з третьої спроби набрати необхідні 15 голосів і скасувати скандальне рішення.

Голова фракції "Свобода" Володимир Павлюк зазначив: "Ухвалене рішення про витрату великих коштів на позашляховик і кавовомашину є аморальним. Витрачання такої великої суми на забаганки "мера" є неприйнятним у час економічної кризи та війни з московським агресором. Ми, свободівці, вважаємо, що у громади є важливіші потреби".

"Ми довели владі, що з громадою потрібно рахуватися. У такі важкі для української держави часи вони не мають права розкидатися грішми заради комфорту однієї особи ‒ міського голови", ‒ прокоментував голова Калинівської міської "Свободи", учасник московсько-української війни Костянтин Васюк.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"