ВО "Свобода"

ENG

6 лютого
Вінницька "Студентська Свобода" та "Сокіл" під час антиалкогольного рейду покарали порушників
Вінницька "Студентська Свобода" та "Сокіл" під час антиалкогольного рейду покарали порушників

6 лютого 2018 року Вінницька "Студентська Свобода" та "Сокіл" провели акцію "Не продавай алкоголь неповнолітнім!", спрямовану проти продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років. Після перевірки активістами магазинів роздрібної торгівлі алкоголем на предмет дотримання законодавства про заборону продажу алкоголю неповнолітнім, правоохоронці склали протокол про адміністративне порушення щодо факту продажу на супермаркет "ЕКО-маркет".

Голова Вінницької обласної "Студентської Свободи" Андрій Гайдай зазначив: "Метою нашої акції є виявлення суб'єктів продажу алкогольних напоїв неповнолітнім особам, адже власники торгових точок передусім повинні думати про здоров'я молодого покоління, а не про власний гаманець. Хотілося б, щоб батьки звернули увагу, бо завтра на місці покупця може опинитися і їхня дитина".

"Як довела практика ‒ порушення законодавства відбувається навіть у найвідоміших супермаркетах ", ‒ зазначив голова Вінницького обласного "Соколу" Роман Мандриш.

"Маємо надію, що покарання правоохоронцями стане застереженням для тих, хто продовжує порушувати закон і знищувати нашу молодь ‒ майбутнє нашої країни", ‒ прокоментував голова Вінницької міської "Студентської Свободи" Василь Луцик.

Немає ефективнішого засобу зламати націю, ніж прищепити їй звичку до самознищення. Українцям, особливо молоді, цю звичку вже прищепили. У 2015 році в межах міжнародного проєкту "Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин" було встановлено, що 83, 4% учнів вживали будь-які алкогольні напої хоча б один раз. У віці 15 років цей показник становить 78, 4%, а у віці 16 та 17 років наближається до 85%.

Згідно з відомостями Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) 40% українців від 14 до 18 років систематично випивають. Загальний рівень вживання алкоголю в Україні ‒ 13 літрів спирту на одного українця щорічно. І щорічно 40 тисяч українців гине через алкоголь. Хвороба набуває характеру епідемії. В перспективі ‒ це національна катастрофа.

Світлини: plus.google.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"