ВО "Свобода"

ENG

22 січня
У Вінниці свободівці та громадські активісти організували "Ланцюг єднання" до Дня соборности України
У Вінниці свободівці та громадські активісти організували "Ланцюг єднання" до Дня соборности України

22 січня 2018 року "Студентська Свобода", "Свобода", "Яворина", "Сокіл" та инші громадські організації у Вінниці через Центральний міст на знак вшанування Дня Соборности України створили символічний "Ланцюг єднання".

Координатор акції голова Вінницької обласної організації "Студентська Свобода" Андрій Гайдай зазначив: "Упродовж століть землі України були розрізнені, належали до різних держав, тож споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави.

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державности наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого ‒ боротьба українського народу за соборність своїх земель".

"Як і тоді, майже сто років тому, так і зараз, українська нація бореться за єдність країни і ми віримо, що територіяльна цілісність України, яка омита кров'ю мільйонів незламних борців за свободу, навіки залишатиметься непорушною. Лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети ‒ побудови економічно й духовно багатої, соціяльно та національно справедливої держави України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдности", ‒ зазначив голова Вінницької обласної організації ВО "Свобода" та керівник депутатів свободівців в облраді Олексій Фурман.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"