ВО "Свобода"

ENG

18 січня
Свободівець Володимир Зарічанський подарував близько 14 000 солодких подарунків до новорічно-різдвяних свят на Вінниччині
Свободівець Володимир Зарічанський подарував близько 14 000 солодких подарунків до новорічно-різдвяних свят на Вінниччині

Депутат від "Свободи" у Вінницькій обласній раді, приватний підприємець Володимир Зарічанський передав близько 14 000 подарунків із солодощами дітям Бершадського, Теплицького та Тростянецького району Вінницької области.

У Теплицькому районі солодощі отримали вихованці 26 шкіл та 28 дитячих садочків, а також Будинку дитячої творчости. Всього ‒ 3300 подарунків. У Бершадському р-н ‒ 6500 наборів солодощів отримали діти 37 шкіл та 41 дошкільного закладу, а також вихованці Джулинської школи-інтернат. У Тростянецькому районі приємні несподіванки у вигляді смаколиків отримали школярі 22 шкіл та дошкільнята 23 дитсадків. Загалом ‒ 4200 подарунків.

Зрештою, подарунки від Володимира Зарічанського отримали вихованці близько 180 навчальних закладів.

Започатковану традицію дарувати дітям подарунки свободівець підтримує вже сьомий рік поспіль. Не дивлячись на труднощі, кожного нового року свободівець намагається приділити увагу більшій кількості вихованців різних навчальних закладів.

Разом із подарунками та привітаннями для дітей з новорічними та різдвяними святами Володимир Зарічанський побажав усіх гараздів, миру та благополуччя кожному педагогічному колективу.

Найкраща подяка для мецената ‒ це радісні та щасливі дитячі обличчя. Тому цю справу свободівець планує продовжувати й надалі.

Також з подарунками та святковими привітаннями відвідав будинки престарілих у селах Маньківка (Бершадський р-н) та Соболівка (Теплицький р-н). З побажаннями добра миру, здоров'я та благополуччя порадував постояльців солодощами. Щирі слова подяки за важку щоденну працю лунали й на адресу колективів цих закладів.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"