ВО "Свобода"

ENG

29 жовтня 2017
Депутат-свободівець Володимир Зарічанський взяв участь у святкуванні Дня села Михайлівка на Бершадщині
Депутат-свободівець Володимир Зарічанський взяв участь у святкуванні Дня села Михайлівка на Бершадщині

29 жовтня 2017 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський взяв участь у Дні святкування села Михайлівка Бершадського району та подарував місцевій школі плазмовий телевізор.

Жителі були у піднесеному настрої, адже вперше святкували День села. Саме в цей день з'їхалися до свого рідного краю люди, які тут народилися, виросли, де відчули материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село радо зустріло гостей.

В обідню пору перед сільським Будинком культури лунала музика духового оркестру, який радо зустрічав гостей свята. Урочиста частина свята відбулась у приміщенні сільського Будинку культури.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся Михайлівський сільський голова Анатолій Палагній. Вітаючи односельчан зі святом, він подякував людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, та там, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також свободывець побажав селу розквіту, міцного здоров'я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. Також очільник села вручив подяки за вагомий особистий внесок у розвиток Михайлівської територіяльної громади, активну участь в її громадському житті та з нагоди Дня села. Наприкінці виступу сільський голова особливо відзначив депутата Вінницької обласної ради, свободівця Володимира Зарічанського і вручив від щедрої михайлівської землі запашний коровай та подяку за багаторічну плідну працю, небайдужість, підтримку та спонсорську допомогу у проведенні свят.

Володимир Зарічанський під час виступу зазначив: "З великою повагою до кожного з вас звертаюся в цей святковий день. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі, за посильний внесок у розвиток села. Хочу побажати нашій рідній землі, а також кожному з вас розквіту і процвітання, духовної міцності та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Вам благословення!".

Свободівець відзначив подяками сільського голову Анатолія Палагнія та колектив Михайлівського сільського Будинку культури на чолі з директором Тетяною Кузьменко за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок в соціяльно-економічний розвиток села Михайлівка та з нагоди Дня села. В знак шани та поваги вручив Михайлівській громаді запашний коровай та подарував плазмовий телевізор місцевій школі, а також музичний подарунок, який прозвучав від сімейного свободівського дуету ‒ Андрія і Наталії Муравинець, виконавши для гостей та жителів села вітальні пісні.

До урочистого концерту готувалися серйозно. Адже свято такого масштабу ще не відзначали. Організатори концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан, намагались не оминути увагою нікого: довгожителів села, а саме Марію Німчук, якій виповнилось 97 років, подружні пари, які прожили разом більше 50 років, було відзначено 21 пару, новостворені сім'ї, матерів-героїнь, наймолодших жителів та ювілярів цього місяця. Усім їм були подаровані вітальні листівки, подарунки, квіти та вокальні номери.

У концертні програмі взяли участь колективи: вокальний аматорський "Джерело" Михайлівського сільського будинку, вокальний педагогічний та дитячий танцювальний "Екстрім", спеціяльно був запрошений вокальний дует Володимира та Наталії Попсуй, який привітав земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і батькам та нашим захисникам.

По закінченню концерту, свято продовжилося розвагами, де кожен присутній зміг пригоститися смаколиками від сільських господинь, а найбільше всім посмакувала рибна юшка. Свято вдалося на славу, позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї днини до клубу.

Хочеться вірити, що проведення свята Дня села стане доброю традицією і в наступні роки. Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованости, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"