ВО "Свобода"

ENG

25 жовтня 2017
Свободівець Володимир Зарічанський профінансував спорудження дитячого майданчика у Тростянці
Свободівець Володимир Зарічанський профінансував спорудження дитячого майданчика у Тростянці

25 жовтня 2017 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський подарував ігровий дитячий майданчик місцевому дошкільному закладу №1.

Гамірно було на новому майданчику ‒ діти веселились, бавилися на щойно встановлених ігрових спорудах і радували присутніх своїм гарним настроєм. Свято розпочалося із виступу священика УПЦ КП отця Валерія, який освятив новозбудований дитячий майданчик.

Після традиційного перерізання стрічки всіх гостей свята було запрошено до глядацької зали садочка для продовження святкової програми, яку підготували маленькі вихованці. Віршовані імпровізації, пісні та танці до сліз розчулили дорослих. До того ж, веселий настрій дарували присутнім актори-аніматори.

Слова вдячности від вихованців, батьків, від колективу ДНЗ №1 висловила його керівник Віра Дробна. Також зі словами вітань до присутніх звернувся заступник селищного голови Михайло Гріщенко, який висловив подяку меценату і зазначив, що свободівець завжди є ініціятором добрих справ та їх вдало реалізує.

Володимир Зарічанський подякував за теплий прийом і зазначив: "Усі ми родом з дитинства. У кожного є перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя. Тому і я сьогодні поринув у спогади свого дитинства, як мене малого мати вела до цього дитячого садочка. І я дуже радий, що маю змогу допомогти своєму першому освітньому закладу. Це була моя мрія ‒ зробити подарунок вам, подарувати ігровий дитячий майданчик. Хочу подякувати всім, хто долучився до встановлення майданчика та благоустрою території. Безумовно тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень нашого життя, забезпечити соціяльно-економічний розвиток".

Кожен із дітлахів отримав солодощі та подарунки від мецената свята. Про результат свята свідчили радісні обличчя всіх присутніх.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"