ВО "Свобода"

ENG

19 вересня 2017
Свободівець Олексій Фурман посприяв перемозі вінницьких спортсменів на чемпіонаті України з пауерліфтингу
Свободівець Олексій Фурман посприяв перемозі вінницьких спортсменів на чемпіонаті України з пауерліфтингу

19 вересня 2017 року вінничани Василь Мица та Володимир Кравець стали призерами Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу. Голова Вінницької обласної організації ВО "Свобода", керівник націоналістичної фракції в облраді Олексій Фурман виступив меценатом та допоміг відрядити спортсменів на змагання.

Чемпіонат України із класичного пауерліфтингу серед дорослих, ветеранів, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат відбувався в Луцьку в спорткомплексі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

У змаганнях взяли участь понад 400 найсильніших пауерліфтерів з Донецької, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської та инших областей.

Вінницький пауерліфтер Володимир Кравець здобув золото у надважкій вазі 120+, а Василь Мица здобув золото та бронзу у ваговій категорії 66 кг. Тренером спортсменів є майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу з пауерліфтингу Іван Чупринко.

"Вінницька обласна "Свобода" надалі буде підтримувати молодь, яка прославляє нашу державу на міжнародній арені. Спорт, здоров'я, націоналізм ‒ це традиційні принципи перемог українців", ‒ прокоментував Олексій Фурман.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"