ВО "Свобода"

ENG

1 вересня 2017
Володимир Зарічанський на Бершадщині привітав селян з тридцятиріччям школи
Володимир Зарічанський на Бершадщині привітав селян з тридцятиріччям школи

1 вересня 2017 року на День знань селяни Кошаринці відсвяткувала 30-річний ювілей школи. Привітати школярів, батьків та вчителів приїхав депутат від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський.

Святкування ювілею відбулося у головному культурному центрі села, тож концертна зала місцевого Будинку культури вмістила всіх охочих привітати ювілярів, зокрема колишніх випускників закладу, сьогоднішніх учнів та їхніх батьків, ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку тощо. Від імені Кошаринецької сільської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто привітала колектив школи з ювілеєм сільський голова Лідія Юхименко: "Це не звичайний ювілей, сьогодні річниця домівки поколінь. Зі стін цієї школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони стали добрими та духовно багатими людьми з любов'ю до всього рідного".

На свято школи запросили депутата Вінницької обласної ради свободівець Володимира Зарічанського, який неодноразово допомагав у розв'язанні шкільних проблем, за що адміністрація школи вручила йому подяку.

Націоналіст привітав громаду із подвійним святом: Днем знань та ювілеєм школи "Для когось із вас цей День знань перший, для когось ‒ останній, а для когось він черговий. Але однозначно для кожного це свято, яке відкриває двері в новий світ знань і нових можливостей. Тож дозвольте привітати вас, дорогі учні, побажати пройти шлях до знань гідно, з упевненістю, а направляти і допомагати вам будуть і люблячі батьки, і ваші вчителі". Також свободівець закликав учнів не шукати кращого життя на чужині, а залишатися в Україні, працюючи для її процвітання. Адже не місце прикрашає людину, а людина місце. На завершення своєї промови Володимир Зарічанський побажав школі ще багато років творити свою славетну історію та подарував у навчальний заклад плазмовий телевізор. Також у це гарне свято ні один учень не залишився без подарунка та солодощів.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"