ВО "Свобода"

ENG

1 вересня 2017
Свободівець Володимир Зарічанський привітав з Днем знань учнів війтівської школи
Свободівець Володимир Зарічанський привітав з Днем знань учнів війтівської школи

1 вересня 2017 року депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський привітав з Днем знань Війтівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Це свято об'єднує всю громаду ‒ від найменших, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до старшокласників, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Традиційно урочисту лінійку розпочав директор Війтівської ЗОШ Володимир Джужук, який побажав усім учням успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив лише приємні враження, також він відзначив похвальними листами кращих учнів школи. Після виступу надав слово гостю свята меценату, депутату Вінницької обласної ради свободівцю Володимиру Зарічанському.

"У цей день всі шляхи ведуть до школи. Новий навчальний рік завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги ‒ дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше вступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю", ‒ наголосив Володимир Зарічанський. Свободівець побажав першокласникам не сумувати за літом, яке минуло, а радіти початку нового навчального року, повного цікавих вражень і знахідок та вручив подарунки. Також з нагоди свята подарував школі плазмовий телевізор.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"