ВО "Свобода"

ENG

31 серпня 2017
Борис Саюк звернувся до місцевої прокуратури щодо зняття арешту з 500 земельних паїв селян
Борис Саюк звернувся до місцевої прокуратури щодо зняття арешту з 500 земельних паїв селян

31 серпня 2017 року на засіданні Вінницької райради депутат від ВО "Свобода", голова комісії з питань депутатської діяльности, етики, гласности, діяльности рад, органів місцевого самоврядування, законности та правопорядку Борис Саюк звернувся до заступника місцевої прокуратури стосовно питання земельних паїв у Мізяківських хуторах.

Свободівець зазначив: "У Мізяківських хуторах відбувається конфлікт двох юридичних осіб щодо визначення, хто з них має обробляти земельні паї. Одна з юридичних осіб звернулася до правоохоронних органів, тож щодо цього факту відкрите кримінальне провадження, за наслідками якого слідчий подав клопотання до Вінницького міського суду, який виніс арешт на вчинення будь-яких реєстраційних дій відносно оренди земельних паїв і майже всіх реєстраційних дій.

Серед власників 500 паїв вже є померлі. Спадкоємці звертаються стосовно оформленням спадщини, а ділянки арештовані, тож люди в розпачі, не знають, що робити, куди іти і де оформити. У націоналістів позиція проста: "Хай ці юридичні структури товчуться, головне ‒ щоб люди не страждали".

Відео: youtube.com.be.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"