ВО "Свобода"

ENG

24 серпня 2017
Депутат-свободівець Володимир Зарічанський привітав війтівську громаду з Днем Незалежности
Депутат-свободівець Володимир Зарічанський привітав війтівську громаду з Днем Незалежности

24 серпня 2017 року молитвами і патріотичними піснями відзначила День Незалежности України Війтівська територіяльна громада у Бершадському районі. Привітати людей завітав депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський.

Доброю традицією для місцевої громади стало масове відзначення цього величного державного свята. Гості та жителі села відвідали сільський Будинок культури, де о 19:00 розпочалося свято. Глядацька зала була переповнена людьми, що стало свідченням важливости цієї події для кожного свідомого громадянина, тому на святі панувала урочиста атмосфера.

Концертна програма розпочалося із привітального виступу у виконанні місцевого аматорського дитячого танцювального колективу. Високою майстерністю виконання вразили як вокальні, так і танцювальні колективи, а особливо народний фольклорно-етнографічний ансамбль "Війтівчанка" із незмінним керівником, заслуженим працівником культури Валентиною Багач. Пісенний репертуар колективу багатий і різноманітний, записаний з уст односельчан-старожителів. Важко було чути вірші із уст дітей, якими вони просили припинити кровопролиття та благали про мир в Україні.

За організацію свята, змістовність програми, високий професіоналізм, відданість роботі, популяризацію народної творчости відзначив подяками колектив Війтівського сільського Будинку культури депутат Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимир Зарічанський. Також подякував всім учасникам за гарну участь і вручив з нагоди свята уквітчаний коровай та квіти.

Із вітальним словом свободівець звернувся до громади: "Дорога моя Війтівська родино! Вітаю вас з Днем Державного Прапора та 26-ю річницею найбільшого національного свята ‒ Днем Незалежності України.

Уже третій рік поспіль цей день має гіркий присмак втрат. Україна змушена зі зброєю в руках захищати власну незалежність. Впевнений, вороги України зазнають поразки. Віри у перемогу додають подвиги батьків, дідів, наша героїчна історія. Українські борці за свободу не скорилися, не припинили боротьбу, а гордо несли синьо-жовтий прапор незалежности. Хай кожен крок уперед буде багатим на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу міцнішою.

Від душі бажаю миру на нашій землі, єдності, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Хай невичерпним буде джерело нашої віри, надії й любові до України! Нехай Господь береже Україну і українців! Слава Україні! Героям Слава!".

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"