ВО "Свобода"

ENG

23 серпня 2017
Свободівець Володимир Зарічанський привітав Велику Киріївську громаду з Днем Незалежности
Свободівець Володимир Зарічанський привітав Велику Киріївську громаду з Днем Незалежности

23 серпня 2017 року у День Державного прапора України та напередодні Дня Незалежности України у мальовничому селі Велика Киріївка Бершадського району відбулася концертна програма "Україна понад усе!".

Святкування розпочали у сільському Будинку культури. Урочистості цьому заходу додав святково вбраний зал та вестибюль. Важливо, що переважна більшість учасників ‒ від малечі до старших людей ‒ одягнули традиційні українські вишиванки.

На початку свята прозвучав виступ сільського голови Сергія Козійчука, який привітав усіх із величним святом, побажав миру і злагоди кожній родині та запросив на сцену гостей свята: депутата Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимира Зарічанського та вокальний дует свободівців Андрія і Наталію Муравинець.

Володимир Зарічанський привітав усіх присутніх та підкреслив, що роки незалежности стали випробовуванням для всіх ‒ випробовуванням на зрілість, на терпіння, зрештою, на здоровий глузд. "Багато чого в нашій країні зараз викликає подив, багато чого ‒ обурення. Але є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Передусім завжди слід пам'ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе. Не забуваймо нашої історії, і завжди пам'ятаймо, що дух безстрашних українських воїнів, які упродовж століть віддавали за нашу незалежність життя, наповнює нас силою!" ‒ зазначив націоналіст.

Крім того, свободівець відзначив подяками сільського голову Сергія Козійчука та колектив Великокиріївського СБК за сумлінну працю, особистий внесок в розвиток Української державности та з нагоди Дня Незалежности України й у знак шани та поваги вручив великокиріївській громаді запашний коровай та подарував плазмовий телевізор.

Глядачів порадували кращі аматорські колективи села своїми пісенними та танцювальними виступами. У концерті було задіяно надзвичайно велику кількість дітей різного віку, щоб формувати у них почуття любові до рідного краю, гордости за його людей, заохочувати творити добро, вирости гідними громадянами своєї держави та виховувати повагу до державних символів.

По закінченні концерту всіх глядачів та запрошених гостей пригостили великим короваєм.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"