ВО "Свобода"

ENG

30 червня 2017
Свободівці у Вінницькій облраді вимагають розслідування політичних злочинів, вчинених проти депутатів-націоналістів
Свободівці у Вінницькій облраді вимагають розслідування політичних злочинів, вчинених проти депутатів-націоналістів

30 червня 2017 року під час звіту начальника нацполіції Вінницької области Юрія Педоса на сесії облради депутат-свободівець Тарас Фурман поставив перед поліціянтом вимогу розслідувати злочини, вчинені проти депутатів від ВО "Свобода".

"У вересні минулого року було по-звірячому побито депутата Жмеринської міської ради від ВО "Свобода" Юрія Заморського. У березні цього року зловмисники підпалили машину депутату Вінницької міськради від нашої політсили Дмитру Уманцю. А місяць потому було спалено техніку Олександру Ковалю, депутату Хоменківської сільської ради від ВО "Свобода".

Політичні злочини мають досить таки великий резонанс для громади та суспільства, і їх вчиняють цілеспрямовано проти представників "Свободи", ‒ зазначив націоналіст Тарас Фурман.

Зрештою, свободівець поцікавився в очільника обласної поліції, чи буде хоч якась реакція правоохоронців за цими фактами: "По-перше, чи встановлені виконавці та замовники цих злочинів? По-друге, чи оголошено комусь про підозру? І третє: коли все ж таки понесуть покарання винуватці?

На це керівник поліції Вінниччини відповів, що справи у нього на особистому контролі. Проте, на жаль, ці кримінальні злочини з очевидним політичним підтекстом нині не розслідувані.

Нагадаємо, на Вінниччині від вересня минулого року відбулося вже три політичних злочини проти депутатів від "Свободи". Опоненти недарма вибрали саме наших депутатів, які є найактивнішими представниками громади в регіоні. Свободівці систематично не дозволяють проштовхувати на сесіях питання, що можуть нашкодити громаді, та є найдієвішими і відкритими для громади.

Деталі: svoboda.org.ua, svoboda.org.ua, svoboda.org.ua.

Відео: youtube.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"