ВО "Свобода"

ENG

21 червня 2017
У селі Флорине на Бершадщині завдяки фінансовому сприянню свободівця Володимира Зарічанського було встановлено дитячий майданчик
У селі Флорине на Бершадщині завдяки фінансовому сприянню свободівця Володимира Зарічанського було встановлено дитячий майданчик

21 червня 2017 року в селі Флорине Бершадського району на Вінниччині було організоване дитяче свято з відкриттям ігрового майданчика. Народна мудрість говорить: "Щаслива та людина, яка дарує добро іншим". Це на власному прикладі вкотре доводить підприємець, депутат Вінницької обласної ради, який представляє ВО "Свобода", меценат Володимир Зарічанський. За його спонсорської допомоги село Флорине отримало новий ігровий майданчик, який символічно названий "Надія".

Після створення в селі вуличного комітету першим питанням було дозвілля дітей. Майже рік жителі села виконували роботи із будівництва майданчика для дозвілля та розвитку дітей. Головними організаторами будівництва були члени виконкому та депутати сільської ради, а саме: Ольга Лозінська, Віктор Резнік, Олександр Заморський, Валерій Туз та Тетяна Недобитко, яка естетично оформила та прикрасила художнім розписом ігровий майданчик. Зараз силами батьків, місцевих підприємців, встановлено футбольне поле, вмонтовано та підготовлено до експлуатації ігровий майданчик "Надія", який подарував меценат, ще планують створити волейбольне поле та посадити фруктовий сад.

Після церемонії урочистого розрізання стрічки майданчик відразу заполонила дітвора, яка з особливим інтересом досліджувала кожен його елемент.

Святкове дійство зібрало дітей з усього села. Для всіх, хто долучився до створення дозвіллєвого майданчика, звучали із вуст малечі вітальні віршовані імпровізації та особливо дітки подякували Володимиру Зарічанському і ще й вручили пишний коровай, яким він пригостив всіх на святі. Розділити радість із дітьми прийшли гості: депутати районної ради Світлана Перевертнюк, Сергій Лукащук, директор школи Василь Усатюк, завідувач дитячого садочка "Колосок" Олена Колісниченко, редактор районної газети "Бершадський край" Тетяна Кобзіна та отець Ростислав Процанін, який освятив новозбудований майданчик.

Свободівець Володимир Зарічанський побажав діткам рости здоровими і щасливими. Він наголосив, що в нас сьогодні є можливість показати нашим дітям, що вони нам потрібні. Потрібні здоровими, розумними і сильними. Від нас залежить, якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а значить і наше. Це майбутнє всього суспільства. Заради їхнього щастя, щиросердечних усмішок, ясних очей дорослі роблять все, щоб малюки не засмучувались, не почували себе самотніми ‒ без ласки, турботи та любові. Не будьте байдужі до долі дітей, прийміть участь в їхньому житті вже сьогодні! Гра на такому майданчику дає силу, здоров'я, спритність, нарешті, це рух, що так необхідно сучасним дітям. Є надія, що відтепер, завдяки спільним нашим зусиллям діти та школярі у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я і цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів.

Особливою родзинкою свята став подарунок від Володимира Анатолійов ‒ це казкові ведмеді та актори-аніматори, які підготували для малечі запальні конкурси та ігри, веселий настрій дарували ведучі свята Андрій та Наталія Муравинець.

Володимир Зарічанський подбав, щоб жодна дитина, присутня цього дня на святі, не залишилася без уваги: малечу пригощали солодощами та морозивом, дарували подарунки.

Світлини: plus.google.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"