ВО "Свобода"

ENG

16 червня 2017
Свободівець Володимир Зарічанський допоміг відкрити черговий дитячий майданчик на Бершадщині
Свободівець Володимир Зарічанський допоміг відкрити черговий дитячий майданчик на Бершадщині

16 червня 2017 року у селі Баланівка Бершадського району урочисто було відкрито ігровий дитячий майданчик "Надія" та влаштовано дитяче свято. Подія відбулася за фінансового сприяння депутата Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимира Зарічанського. Організаторами свята стали Наталія та Андрій Муравинець.

На цю подію зібралися діти з сіл Бирлівка та Баланівка. Велелюдно і гамірно було на площі біля майданчика ‒ діти веселились та бавились на щойно встановлених ігрових спорудах і, звісно, радували присутніх своїм гарним настроєм. На свято також завітали депутат Бершадської районної ради від ВО "Свобода" Сергій Лукащук, голова сільської ради Баланівки Віталій Казміревський та голова сільради Велика Киріївка Сергій Козійчук, а також священник місцевої церкви.

Свято розпочалося із виступу настоятеля церкви, після чого він освятив новозбудований дитячий майданчик.

Після традиційного представлення зі словами вітань до усіх присутніх звернувся голова села Віталій Казміревський, висловивши подяку меценату, який ініціює чимало добрих справ для молоді! Виступивши перед гостями свята, свободівець зазначив: "Кожен з таких острівків дитинства ‒ радість для малечі, можливість активно розвиватися і, звісно, допомога для батьків. І тому сьогоднішнє свято вони прийшли розділити разом із дітлахами. Ігровий майданчик ‒ це і для них приємний подарунок. Безумовно, тільки гуртом, спільними зусиллями можливо покращити рівень життя, забезпечити розвиток сучасної України".

До того ж кожне дитя отримало солодощі та подарунки від мецената свята, веселий настрій дарували присутнім запальні актори-аніматори. Результатом вдалого свята говорили радісні та щасливі очі всіх присутніх на святі.

Світлини: plus.google.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"