ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
Свободівець Володимир Зарічанський у селі Лісниче на Бершадщині подарував дітям солодкі подарунки
Свободівець Володимир Зарічанський у селі Лісниче на Бершадщині подарував дітям солодкі подарунки

9 червня 2017 року у селі Лісниче Бершадського району відбулося урочисте відкриття місцевого Парку культури та відпочинку, а також відкриття дитячого ігрового майданчика. Свободівець Володимир Зарічанський під час свята подарував присутнім дітям солодкі подарунки та канцелярію.

На свято також завітали теплицькі свободівці Андрій та Наталія Муравинець, яка провела з дітьми ігри та руханки. "Діти ‒ це наше майбутнє! Ми маємо щодня допомагати їм розвиватися духовно, фізично, культурно. Створення парку та дитячого майданчика є запорукою розвитку місцевої громади. Хотілося, щоб у нас побільше створювалося таких об'єктів", ‒ зазначила націоналістка.

Своєю чергою, меценат Володимир Зарічанський відмітив: "Мені дуже приємно, що я запрошений на це свято. Побудова громадою дитячого майданчика та парку є прикладом для кожного з нас, що разом ми сила і можемо гори перевернути!

Для побудови сильної держави просто необхідно, щоб наші діти розвивалися фізично та духовно, бо це запорука здорової та сильної нації!".

Після виступів свободівців та голови Лісниченської сільської ради Олександра Світайла місцевий Будинок культури провів цікаву святкову програму за участи місцевих колективів дорослих та дітей.

Наприкінці свята свободівець подарував усім присутнім дітям солодощі та канцелярію.

Нагадуємо свободівець не вперше займається благодійністю. (детальніше vinnytsya.svoboda.org.ua, vinnytsya.svoboda.org.ua, vinnytsya.svoboda.org.ua, vinnytsya.svoboda.org.ua ).

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"