ВО "Свобода"

ENG

10 червня 2017
Олег Тягнибок на Вінниччині: Візовий режим із Московією треба було запровадити ще на початку війни
Олег Тягнибок на Вінниччині: Візовий режим із Московією треба було запровадити ще на початку війни

10 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Вінниччину. У межах поїздки лідер націоналістів зустрівся з громадою Бершаді, Ладижина та Вінниці. Разом із очільником політсили зустрічі проводив і голова Вінницької обласної "Свободи" Олексій Фурман.

Зустріч у Бершаді відбулася у приміщенні місцевої дитячо-юнацької спортивної школи "Ровесник". А в Ладижині та Вінниці спілкування тривало просто неба на центральних міських площах ‒ на площі Фонтанів та Майдані Героїв Небесної Сотні відповідно. Зустрічаючись із людьми, Олег Тягнибок серед іншого запрошував долучатися до лав націоналістичного об'єднання.

Олег Тягнибок у Бершаді
Олег Тягнибок у Бершаді

У ході спілкування лідер ВО "Свобода" наголошував на необхідності здійснення люстрації, запровадження воєнного податку для олігархів, неприпустимості продажу землі сільськогосподарського призначення. Водночас йшлося про гостру потребу якнайшвидшого проведення дострокових виборів до парламенту, а також припинення торгівлі з Російською Федерацією та окупованими територіями.

Під час зустрічі з вінничанами Олег Тягнибок висловив позицію "Свободи" щодо російсько-української війни та питання безвізу: "Чи вигідна війна тим, хто є при владі? Для них байдуж, що вбивають людей. Зате контрабанда йде на право та наліво. Зате вони вважають, що це правильно торгувати з окупованими територіями. Зате для них нормально торгувати з Московією ‒ з нашим основним ворогом, окупантом. Ви знаєте, що, згідно з даними держкомстату, 2016 року найбільшим торгівельним партнером України визнана Росія! Уявляєте собі: вони на нас напали, вони забрали в нас Крим, забрали частину Донбасу, а Україна з ними торгує, ніби нічого й не сталося.

Фото на згадку з Олегом Тягнибоком
Фото на згадку з Олегом Тягнибоком

Але є ще жахливіші цифри: торік на 72% збільшився об'єм наданих між Україною та Росією послуг у військовій царині. Ви можете собі це уявити? Ми далі торгуємо зброєю та військовими послугами з окупантом, який воює проти нас. Як це назвати? Це повна катастрофа.

В Україні провалена міжнародна політика. Те, що Порошенко вихвалюється безвіком ‒ це неправильно. Бо ні один політик не повинен на себе тягнути ковдру й розказувати, що це якась його заслуга. Заслуга безвізу ‒ це заслуга Героїв Небесної Сотні. Не було би їх ‒ не було би ніякого безвізового режиму. Я вже мовчу про те, що той же Президент обіцяв, що безвіз буде через рік (а не через три) і не пізніше, як у Молдові та Грузії.

Олег Тягнибок з візитом до Бершаду
Олег Тягнибок з візитом до Бершаду

Влада спекулює цим питанням так само, як і з запровадженням віз із РФ. Я думаю ні для кого не є таємницею, що нам потрібно встановити візовий режим із Московією, але "Свобода" запропонувала це ще три роки тому. У Верховній Раді лежить свободівський законопроєкт про розірвання дипломатичних стосунків із Росією, так само і про запровадження з ними віз. Але тоді, в 2014 році, ті, хто тепер при владі, не проголосували за це. Натомість сьогодні з усіх телеекранів вони кажуть, що візовий режим із Московією треба було давно запровадити. Так чого ж ви не голосували? Чого ви не зробили цього тоді, коли ми пропонували ‒ ще на самому початку війни? А все тому, що це влада лицемірів і політичних спекулянтів".

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"