ВО "Свобода"

ENG

8 червня 2017
Свободівець Олексій Фурман змусив начальника "Вінницяоблводоканалу" випити склянку води, яку п'ють вінничани
Свободівець Олексій Фурман змусив начальника "Вінницяоблводоканалу" випити склянку води, яку п'ють вінничани

8 червня 2017 року на позачерговій сесії Вінницької обласної ради голова Вінницької обласної "Свободи", керівник депутатів-свободівців у облраді Олексій Фурман вимагав від начальника комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" Олександра Чернятинського врегулювати проблему якости питної води у обласному центрі. Під час бурхливої емоційної дискусії свободівець змусив випити склянку вінницької питної води, у якості якої начальник був упевнений.

За останні декілька днів у місті Вінниця погіршилася якість водогінної води. З кранів споживачів почала текти вода з брудом, що мала неприємний різкий запах. Керівництво "Вінницяоблводоканалу" під час виступу перед депутатським корпусом Вінницької облради запевнило у тому, що воду можна споживати, оскільки чистоту вони покращили, проте залишився різкий запах.

Під час емоційного та бурхливого обговорення свободівець Олексій Фурман звернувся до начальника "Вінницяоблводоканалу": "До мене як до депутата панічно телефонують люди і питають, чи можна пити цю воду чи ні? Ви сказали, що можна. Щоб зняти соціяльну напругу, я прошу вас випили цей стакан, аби люди були спокійні. Дякую!".

Після цього депутат-свободівець приніс начальнику "Вінницяоблводоканалу" склянку з водою, яку він, зрештою, випив.

Після виступу Олексій Фурман прокоментував цю подію: "Дуже легко стверджувати для загалу, що у наших домівках протікає вода високої якости. Це передусім здоров'я кожного вінничанина. Тому у нас виникла ідея запропонувати під час виступу начальника "Вінницяоблводоканалу" випити самому цю "високоякісну" воду".

Відео: youtube.com.be.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"