ВО "Свобода"

ENG

1 червня 2017
За фінансового сприяння свободівця Володимира Зарічанського відкрито дитячий майданчик на Бершадщині
За фінансового сприяння свободівця Володимира Зарічанського відкрито дитячий майданчик на Бершадщині

1 червня 2017 року у Красносілці Бершадського району відбулося відкриття ігрового дитячого майданчика "Надія" та святкування Міжнародного дня захисту дітей у місцевому ДНЗ "Ромашка". Захід відбувся за фінансового сприяння депутата Вінницької обласної ради від ВО "Свобода" Володимира Зарічанського. Організаторами свята виступили свободівці Наталія та Андрій Муравинець.

На дитяче свято з сіл Красносілка, Маньківка, Крушенівка було організовано підвіз дітей дошкільного віку та учнів молодших класів разом із вихователями та учителями. Загалом на захід приїхали більше 200-х дітей. Також на свято прибули підтримати побратима депутат Вінницької облради Валерій Скрипченко, депутати-свободівці Вінницької міськради Олександр Семененко та Дмитро Уманець.

На початку урочистої програми меценат-свободівець із завідувачем дошкільного закладу розрізали урочисту стрічку. Голова сільради та батьківського комітету дитячого садочка висловили подяку меценату. Голова батьківського комітету подарувала коровай свободівцю.

Дитячий майданчик на Бершадщині
Дитячий майданчик на Бершадщині

Свободівець Валерій Скрипченко виступив на святі та побажав усім діткам, щастя, здоров'я та благополуччя.

"Хотів би вас усіх привітати з подвійним святом Міжнародним днем захисту дітей та відкриття дитячого майданчика "Надія". Чому "Надія"? Тому що ми віримо у світле майбутнє, і я впевнений, що все буде добре. Маленькі дітки ‒ це основа нашого майбутнього.

Кожен із дорослих вкладає все у душу цих діточок. Даємо та намагаємося віддати все найкраще.

Як писав письменник Василь Сухомлинський: "Діти повинні жити в турботі, в поезії та в казці!". Всю турботу я намагаюся віддати цим діткам. Щоб вони також відчували цю турботу.

Дитячий майданчик це свого роду заповідник, в якому діти спілкуються знаходять своїх друзів. Також вони перебувають на чистому повітрі, рухаються, фізично розвиваються. І моя мрія, щоб таких "заповідників" було побільше, щоб діти росли щасливими, здоровими, щоб у нас була здорова нація!" ‒ прокоментував захід свободівець Володимир Зарічанський.

Нагадаємо, націоналіст не вперше відкриває за власний кошт дитячий майданчик (детальніше vinnytsya.svoboda.org.ua).

Після виступу свободівця розпочалася святкова концертна програма, яку організували побратими Наталія та Андрій Муравинець. Вони виконали пісню "Україно-мати", а за ними відбулися дитячі виступи та виступи артистів-аніматорів.

Наприкінці свята меценат подарував кожній дитині морозиво, надувні кульки, сік, олівці та альбоми.

Світлини: plus.google.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"