ВО "Свобода"

ENG

25 травня 2017
За сприянням Вінницької обласної "Свободи" відкрито меморіяльну дошку герою російсько-української війни Євгенію Костюку
За сприянням Вінницької обласної "Свободи" відкрито меморіяльну дошку герою російсько-української війни Євгенію Костюку

25 травня 2017 року у Вінницькій загальноосвітній школі № 11 відкрили пам'ятну дошку 19-річному Євгенію Костюку, який загинув у боротьбі проти російського окупанта влітку 2016 року. Подія відбулася за сприянням Вінницької обласної "Свободи" та з ініціятиви депутата-свободівця Вінницької міськради Віктора Мартинюка.

"Ми маємо пам'ятати кожного загиблого героя. Євгеній Костюк заслуговує, щоб його пам'ятав кожен із нас. Він у скрутний для держави час, коли московський чобіт уже топтав нашу рідну землю, пішов боронити та виганяти нахабу-окупанта. На жаль, за добробут української нації гинуть на фронті кращі сини та доньки", ‒ прокоментував захід націоналіст Віктор Мартинюк.

З ініціятиви свободівця не вперше встановлюють меморіяльна дошку героям російсько-української війни. У минулому році за сприянням Вінницької міської "Свободи" він відкрив меморіяльну дошку загиблому воїну-добровольцю Тарасу Сичу.

Довідка: Євгеній Віталійович Костюк народився 28 серпня 1996 року у м. Вінниця. Навчався у Вінницькій загальноосвітній школі №11. З початку війни на Сході України пішов у Добровольчий Український Корпус "Правий Сектор". 29 травня 2016 року зазнав важкого поранення голови, підірвавшись на розтяжці в лісопосадці, поблизу шахти "Путилівська" ("Бутівка-Донецька") в районі Авдіївки. Помер в ніч на 2 червня 2016 року в реанімації лікарні ім. Мечнікова м. Дніпро. Залишилася мати та 8-річна сестра. Похований у с. Лука-Мелешківська, Вінницький район, Вінницька область.

Світлини: plus.google.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"