ВО "Свобода"

ENG

11 квітня 2017
Свободівці-депутати облради домоглися повної виплати зарплатні технічним працівникам шкіл Літинського та Мурованокуриловецького районів
Свободівці-депутати облради домоглися повної виплати зарплатні технічним працівникам шкіл Літинського та Мурованокуриловецького районів

Під час чергової сесії Вінницької обласної ради депутати від ВО "Свобода" порушили питання несвоєчасної виплати заробітної платні технічним працівникам шкіл Муровано-куриловецького району Вінницької области. Також, усупереч норман законодавства, "чорноробів" позбавили доплат за шкідливі умови праці та прибирання туалетів.

Про цю ситуацію стало відомо завдяки колективному зверненню співробітників Обухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на ім'я депутата облради від "Свободи" Андрія Вигонюка.

На підставі протокольного доручення під час сесії облради було проведено перевірку усіх відділів освіти райдержадміністрацій. З'ясувалося, що лише у Літинському та Мурованокуриловецькому районах чиновники за погодженням із місцевими профспілками вирішили не виплачувати надбавки за шкідливість праці та прибирання туалетів.

"Депутати-свободівці взяли під особистий контроль цю проблему, спочатку спільно з громадою домоглися повної виплати коштів у межах мінімальної заробітної платні, а тепер і повного відшкодування невиплачених надбавок. Значить, гроші знайшлись? Ми ще не чули, щоби на Вінниччині керівництво адміністрацій чи рад позбавляло себе премій та надбавок. Ми вже півроку вимагаємо звільнити із займаної посади начальника відділу освіти Мурованокуриловецької РДА Багрія, який за розкрадання освітньої субвенції на закупівлю комп'ютерів відбувся доганою від голови місцевої РДА Ладана, хоча дисциплінарна комісія постановила чітко ‒ звільнити. Для чого підбурювати вінничан і кому вигідно тримати таких ділків?" ‒ прокоментував ситуацію Андрій Вигонюк.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"