ВО "Свобода"

ENG

3 березня 2017
У Вінниці спалили автівку депутата-свободівця Дмитра Уманця
У Вінниці спалили автівку депутата-свободівця Дмитра Уманця

У ніч на 3 березня 2017 року у Вінниці невідомі спалили автомобіль депутата міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Дмитра Уманця. Про це повідомив очільник Вінницької обласної "Свободи" Олексій Фурман. Водночас він наголосив, що націоналісти переконані у причетності до підпалу місцевої влади, адже Дмитро Уманець постійно викривав її зловживання.

Спалений автомобіль
Спалений автомобіль

Машину свободівця було припарковано біля будинку, де він мешкає. Поряд із нею стояло ще з десяток автівок, однак жодну з них зловмисники не зачепили. Олексій Фурман переконаний, що підпалювачі діяли цілеспрямовано, аби помститися націоналістові за його антивладну діяльність.

Спалений автомобіль
Спалений автомобіль

"Дмитро Уманець ‒ один із найактивніших депутатів міської ради, який упродовж півтора року своєї каденції викривав усі зловживання в діяльності влади. Вочевидь, підпал автомобіля ‒ це помста за його активну позицію. Вони не могли йому зробити нічого, окрім як таку капость. Ми повністю покладаємо відповідальність за підпал на владу", ‒ заявив голова Вінницької "Свободи".

Водночас він додав, що свободівці вимагають невідкладного розслідування злочину: "Сьогодні наші депутати міського й обласного рівнів ідуть до начальника поліції з вимогою знайти підпалювальників авта, якщо це зробили не вони самі. Дуже прикро, що влада діє старими методами банди Януковича до неугодних собі. До того ж, та влада, яку на її місце фактично привели ми, свободівці".

Прес-служба ВО "Свобода"