ВО "Свобода"

ENG

12 січня 2017
Свободівці вимагають від депутатів Вінницької райради відповідального ставлення до обов'язків
Свободівці вимагають від депутатів Вінницької райради відповідального ставлення до обов'язків

12 січня 2017 року мала відбутися позачергова сесія Вінницької районної ради. Проте через відсутність провладної більшости у складі фракцій "Батьківщини", БПП-"Солідарність" та "Радикальної партії Олега Ляшка" (загалом 25 депутатів із 36) засідання вдруге було відкладено.

На сесії пропонувалося розглянути питання щодо скасування рішення 20-ї сесії від 27 грудня 2016 року "Про погодження заяви ТОВ "Бейсіс" щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою видобування Сосонського родовища піску у Вінницькому районі".

Селяни вимагали не пускати на свої землі інвесторів на масив поблизу річки Десенка. На цій території розташований худобомогильник, де на території 88 гектарів ховали тварин, що помирали від інфекційних хвороб. Згідно із даними Держспоживслужби, останню тварину, хвору на сибірську виразку, захоронили у 1934 році. Люди схвильовані: межі поховання можуть бути зміщеними, адже селяни хоронили худобу хаотично.

Проте на сесію прийшли лише 14 депутатів із 36. Серед присутніх у повному складі була лише фракція ВО "Свобода". Серед депутатів провладної більшости: від "БПП-"Солідарність" - 2 депутати з 11, від "Батьківщини" - присутні 5 із 10, від "Радикальної партії Олега Ляшка" взагалі жодного депутата.

Присутніх людей це обурило і вони звинуватили у спеціяльному провалі сесії голову Вінницької райради Сергія Сітарського ("Батьківщина"), оскільки вважають, що його підкупили інвестори.

"Депутати від провладної більшости вирішили нехтувати своїми обов'язками. Вони повинні пам'ятати, що прийшли сюди на крові Майдану і українська нація не терпітиме такої зневаги до себе. Поки є можливість - схаменіться і перестаньте вести підкилимні ігри проти власного народу", - зауважив голова фракції "Свободи" у Вінницькій райраді Володимир Болебрух.

Відео: youtube.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"