ВО "Свобода"

ENG

20 грудня 2010
Головою Вінницької міської організації ВО "Свобода" обрано Володимира Базелюка
Головою Вінницької міської організації ВО "Свобода" обрано Володимира Базелюка

20 грудня 2010 року відбулися звітно-виборні збори Вінницької міської організації ВО "Свобода". Головою Вінницької міської організації ВО "Свобода" за пропозицією голови Вінницької обласної організації Олексія Фурмана більшістю голосів делегатів зборів було обрано Володимира Базелюка. Він є депутатом Вінницької міської ради від ВО "Свобода".

Попередній очільник Вінницької міської організації і нинішній Голова обласної організації ВО "Свобода" Олексій Фурман під час свого виступу проаналізував діяльність міської організації за минулий рік, участь у виборах до місцевих органів влади, а також відрекомендував Володимира Базелюка. Збори Вінницької міської організації одностайно проголосували за кандидатуру Володимира Базелюка.

В своєму виступі Володимир Базелюк запропонував ухвалити на наступних зборах план діяльності організації, визначити відповідальних за певними напрямками роботи, вказав на головні пріоритети в політиці організації. Зокрема новий очільник Вінницької "Свободи" зазначив: "Дбатиму за якісне і чисельне зростання організації у місті Вінниця, підвищення вимогливості до націоналістичних кадрів, максимальної доступності до простих громадян, з метою вирішення їх нагальних проблем соціально-економічного і іншого характеру".

Крім того, на зборах обрано керівні органи Вінницької міської організації: головою контрольно-ревізійної комісії обрано Валерія Скрипченка, членами Вінницького міського комітету ВО "Свобода" ‒ Василя Базелюка, Валерія Скрипченка, Наталю Стефанкову, Тараса Фурмана, Олену Білоус.

Довідка. Володимир Васильович Базелюк - народився 13 квітня 1980 року в м. Вінниця, Українець, громадянин України. Не судимий. Освіта вища. 1997 ‒ 2002 рр. ‒ студент Вінницького інституту Регіональної Економіки та Управління. Трудова діяльність: з 2002 р. - приватний підприємець. З 2009 р. член Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Член Вінницького міського комітету. Депутат Вінницької міської Ради від ВО "Свобода". Одружений. Дружина ‒ Базелюк Наталя Володимирівна 1979 р. н., син ‒ Максим ‒ 2004 р. н., син ‒ Дмитро ‒ 2009 р. н. Проживає в Україні постійно, в м. Вінниця.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"