ВО "Свобода"

ENG

11 серпня 2016
"Свобода" вимагає заборонити проведення у Вінниці концерту промосковського гурту
"Свобода" вимагає заборонити проведення у Вінниці концерту промосковського гурту

11 серпня 2016 року депутати від "Свободи" у вінницьких обласній та міській радах звернулися до управління Нацполіції у Вінницькій області з вимогою вжити заходів щодо скасування концерту промосковського гурту "Потап и Настя Каменских".

У зверненні зазначено:

"14.09.2016 у ТРЦ "Мегамол" заплановано виступ музичного дуету "Потап и Настя Каменских". Протягом останніх двох тижнів ми отримали чимало звернень від обурених мешканців Вінниччини, які стурбовані аморальною пропагандою з боку даного гурту.

У розпал російсько-української війни цей дует неодноразово здійснював концертні тури на території держави-агресора, отримував нагороди в РФ, а на знак пошани 30.05.2014 на сцені у Москві соліст скинув штани перед російськими глядачами, в той час коли завершувалась окупація Криму, а на сході України російські військові масово вбивали українців.

Крім того, в "музичних творах" даного дуету звучать такі вислови як "не люби мне мозги", "Вася, шо ты гонишь", "чиксы", "лавандос" тощо.

На Волині та Галичині аналогічні виступи було скасовано з метою попередження подібної пропаганди та недопущення сутичок і конфліктів на ґрунті протистояння з антиукраїнською діяльністю.

Ми переконані, що режисери подібних заходів сидять у Кремлі. Складається враження, що це зумисна провокація, аби викликати природну реакцію. Тому ми спільно зобов'язані зробити все для збереження української чести та духовного багатства нації, зупинити провокування конфліктів у час високої соціяльно-економічної напруги у суспільстві.

Просимо Вас невідкладно вжити заходів щодо скасування даного концерту. Вважаємо, що це є єдиним слушним виходом із ситуації, оскільки надання державного захисту під час подібного заходу лише поглибить протистояння між українським суспільством та провідниками кремлівської пропаганди".

Світлина: plus.google.com.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"