ВО "Свобода"

ENG

24 травня 2015
Олексій Фурман: "Влада намагається "прихватизувати" найбільш ліквідні державні підприємства"
Олексій Фурман: "Влада намагається "прихватизувати" найбільш ліквідні державні підприємства"

24 травня 2015 року у Вінниці на площі Героїв Небесної Сотні відбулося півтисячне народне віче проти завищення тарифів на комунальні послуги.

"Уряд Яценюка робить все можливе та неможливе, аби забрати останню копійку у бідних співгромадян. Тарифний зашморг українцям затягнутий. Не з такими постулатами "евро-прем'єр" йшов до людей.

У такий важкий та відповідальний для нас час Арсеній Петрович не довів свої реформаторські здібности. Де обіцяна боротьба з корупцією? Усе, що він міг зробити, це розіграти затримання керманичів ДСНС Бочковського та Стоєцького у стилі американських поліцейських серіялів. Зараз потрібно брати на себе відповідальність. У нас на сході справжня війна з дуже підступним ворогом. Нам як повітр'я потрібні реальні реформи. Народ довго терпіти не зможе.

Де обіцяна люстрація? Де реформування економіки? Здавалось, що далі гірше не може бути, та ні… Цього тижня Верховна Рада розглядала рішення про "прихватизацію" стратегічних об'єктів. Це газопровід "Дружба", лісгоспи, "Укрспирт" тощо. Сьогодні влада виставляє на продаж найбільш ліквідні підприємства, щоб скупити їх за копійки і зробити нас ще біднішими", ‒ зазначив під час виступу голова Вінницької обласної "Свободи" Олексій Фурман.

Попри всі негаразди у такий складний період українцям не можна падати духом. Не заради цього співвітчизники боролися на Майдані. "Не заради цього мої побратими-свободівці отримували поранення та гинули у борні. Ми не маємо жодного морального права відступати. Навпаки ми повинні ще дужче та сильніше йти до нашої соціяльної та національної перемоги. Революція гідности не закінчилася. Вона тільки розпочалася. Вперед до перемоги! Слава Україні!", ‒ закликав присутніх свободівець.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"