ВО "Свобода"

ENG

2 лютого 2016
Заява Вінницької обласної організації ВО "Свобода" щодо виключення Володимира Барцьося
Заява Вінницької обласної організації ВО "Свобода" щодо виключення Володимира Барцьося

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода" доводить до відома представників ЗМІ та громадськости обставини ситуації, яка виникла із Володимиром Барцьосем, обраним депутатом Вінницької обласної ради за списками нашої політичної сили.

Вінницька обласна організація об'єднання після останніх виборів до місцевих рад на засіданні обласного комітету за недотримання дисциплінарного статуту партії виключила Володимира Барцьося з лав ВО "Свобода".

Володимир Барцьось, знаючи, що свободівці принципово не будуть претендувати на керівні посади у Вінницькій обласній раді, намагався заручитися підтримкою партійного керівництва в отриманні оплачуваної керівної посади держслужбовця. Після отриманої відмови він почав домовлятися поза спинами однопартійців щодо иншої "хлібної" посади у того ж таки "ненависного" для нього теперішнього голови облради Анатолія Олійника. Така поведінка не припустима для свободівця. Враховуючи неодноразові порушення партійної дисципліни, політвиконкомом було ухвалено рішення про виключення Володимира Барцьося з лав ВО "Свобода".

Надалі просимо представників ЗМІ та громадськість не ототожнювати депутата Вінницької обласної ради Володимира Володимировича Барцьося та його дії зі Всеукраїнським об'єднанням "Свобода" та нашою політичною позицією.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"