ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Свободівець Валерій Скрипченко у Вінницькій облраді щодо необхідності закупляти медичне обладнання через систему "ProZorro"

19 травня 2017 року під час позачергової сесії Вінницької обласної Ради депутат-свободівець Валерій Скрипченко звернувся до голови Вінницької ОДА Валерія Коровія щодо необхідності закупівлі медичного обладнання для нового хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова через систему "ProZorro".

Під час свого виступу від імені своєї політсили Валерій Скрипченко зазначив: "Будівництво нового хірургічного корпусу для Вінницької обласної клінічної лікарні завершилося. Залишилось тільки встановити нове медичне обладнання, меблі, інвентар і тому подібного. На це передбачено 513 мільйонів гривень. У мене виникло питання "Хто і як визначає, яке обладнання потрібно купить. І ось на мій запит дали відповідь, що у 2011 році було створено комісію по визначенню медичного устаткування. Я можу собі тільки уявити, які люди будуть входити до цієї комісії.

У мене питання: "Залишилось 470 мільйонів гривень, які ще не реалізували. Ці кошти мають піти на медичне обладнання, вони будуть реалізовуватися через систему "Prozorro" чи якісь інші способи будуть закупівлі?

Ми депутати від "Свободи" завжди намагаємося прослідкувати, як здійснюються державні закупівлі. Нас турбує щоб закупівлі йшли максимально відкрито, бо там де є бюджетні кошти завжди є махінації.

Ми просимо, щоб всі закупівлі проходили через систему "Prozorro", бо там можливо побачити хто що пропонує і хто виграє ці закупівлі".

На звернення свободівця голова Вінницької ОДА запевнив, що закупівлі будуть максимально реалізовуватися через цю систему.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"