ВО "Свобода"

ENG

16 березня 2017
Вінницька облрада підтримала звернення свободівця Олексія Фурмана щодо розвитку українознавства на Вінниччині

16 березня 2017 року на 16 позачерговій сесії Вінницької обласної Ради було підтримано звернення до голови Вінницької облради та облдержадміністрації керівника депутатів від ВО "Свобода" Олексія Фурмана щодо розвитку українознавства у Вінницькій області.

За дане звернення проголосувало 53 присутніх депутата з 56.

Суть звернення полягає в тому, щоб забезпечити постійне викладання українознавства в системі освіти Вінницької області, створення посібників та підручників, створення структурного підрозділу при Вінницькій ОДА.

Олексій Фурман зазначив: "В умовах окупації Криму та початку війни з російським агресором на Сході України ми не повинні забувати про збереження ідентичності української нації. Тому сьогодні надзвичайно актуальним є українознавство, як фундаментом світогляду українського народу. Проте ми не повинні це просто залишити на словах, а створити спеціальний структурний підрозділ по українознавству.

Тільки зусиллями органів влади, депутатів усіх рівнів, науковців, вчителів, викладачів ми зможемо виховати нову генерацію громадян, які будуть українськими патріотами".

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода"